Хто чемпіон світу з армрестлінгу 2022 року

0 Comments 21:36

Працівник Хмельницької АЕС Олег Жох вдесяте став чемпіоном світу з армреслінгу Чемпіонат Світу з цієї дисципліни розпочався 22 серпня в Казахстані і триватиме до 5 вересня. Працівник Хмельницької АЕС Олег Жох вдесяте став чемпіоном світу з армреслінгу.3 вер. 2023 р.

Рукоборець з Рівненщини Олег Жох вдесяте став чемпіоном світу з армреслінгу Спортсмен з Рівненщини Олег Жох вдесяте став чемпіоном світу з армреслінгу, повідомили у Федерації армреслінгу України. У фінальному поєдинку рукоборець переміг казахстанця на ліву руку.

Жіноча національна збірна Іспанії з футболуЧемпіонат світу з футболу серед жінок / Останній переможець чемпіонатуЖіноча збірна Іспанії з футболу — представляє Іспанію в міжнародних змаганнях з жіночого футболу. Вікіпедія

ЧС у Катарі стартував 2 лютого. Це заключний… Збірна Аргентини стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі команда Ліонеля Скалоні здолала переможців попереднього Мундіалю, збірну Франції.

Чемпіонат світу з футболу: що відомо Останній розіграш чемпіонату світу вперше в історії проходив в арабській країні — Катарі. Головний трофей здобула Аргентина, що в серїі пенальті переграла Францію.

14 листопада 2018 року загинув на Рівненщині в автомобільній аварії. За попередньою інформацією поліції, водій автівки «Citroen» не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажівкою.

Олег Жох — заслужений майстер спорту і багаторазовий чемпіон світу з армспорту. На Чемпіонаті світу з армреслінгу він здобув почесне “золото”, обійшовши решту спортсменів.